GTM-5ZJ6QMV

ПРОМОЦИЈА

Организирани тури – тргнување од Охрид и Струга

КАМПУВАЊЕ

Гарден шатор по промотивна цена од 1199 мкд + транспорт
Фантастичен лежај за уживање во природа по супер промотивна цена од 699 мкд + транспорт (го има достапен во различни бои). Сигурна достава по карго

 

 

 

 

 

 

 

Gearbest promotion

СМЕСТУВАЊЕ

Со купон од 125 мкд и доплата од 16 евра добивате 69%попуст за сместување во Хотел Дана палас Златни песоци во Бугарија во текот на Септември
Villa Alula – Vevchani две особи полупансион 1-5 Септември за 7143мкд

Alkyonis Hotel & Spa, Kato Loutraki- четири ноќевања за две особи полупансион 15-19 Септември за 9 200 мкд
Finikas apartments, Polichrono – две особи полупансион 15-19 Септември за 6220 мкд

ПАТУВАЊА

Дводневна тура до Острошки Манастир со организирана посета на Подгорица и Будва за само 1660мкд

 

СИТЕ ГРУПНИ ПОПУСТИ во Македонија НА ЕДНО МЕСТО. АКТИВНИ ПОНУДИ по градови:

Скопје

Охрид

ПОПУСТИ

Обувки

Сместување

LYONESS  предности

 

Храна

Искористете ја оваа понуда од 40%попуст во Lounge Bar "Groove'и уживајте во вкусовите и во празничната атмосфера во центарот на Скопје
LOUNGE BAR “GROOVE” понуда на мезе даска -40%
Секоја купена опрема во вредност над 6.000 денари може да биде испорачана бесплатно до вашиот дом било каде во Република Македонија.

ТНТ ИТ МАРКЕТ постои од 2007 година и е меѓу водечките компании за малопродажба на ИТ опрема. Дополнително искористете ги вашите Lyoness Предности доколку сте Lyoness  член

АКСЕСОАРИGearbest Portable Tablet Holder for Phone and Pad
Portable Tablet Holder for Phone and Pad only $2.11

Gearbest RM - AKL168 3-inch Dash Cam
RM – AKL168 3-inch Dash Cam only $22.58

…вашата дневна релаксирачко информативна доза

  • Partner links

  • }
    %d bloggers like this:
    Оди на лентата со алатки