четврток, декември 12, 2019

Победа и пораз на Македонските кадети на првиот ден во Скопје – Линкови и двојки за денес

Вчера во салата Автокоманда се одигра првото коло од кадетскиот меѓународен турнир. На турнирот учестуваат репрезентациите на Македонија А, Македонија...

Повеќе

Гледајте ги натпреварите на кадетските репрезентации на Македонија (линкови)

Ракометната федерација на Македонија во период од 10–ти до 13–ти Декември 2019 година ќе организира меѓународен ракометен турнир за ракометари родени 2002/2003 година и...

Повеќе
Страна 1 од 457 12457

Последни вести