вторник, март 26, 2019

(Фото) Бузалковски ќе атакува со македонски тим до титула во Алпе Адриа шампионатот

Најдобриот македонски мотоциклист, Христијан Бузалковски минатата сезона беше доминантен шампион во БМУ шампионатот. Од оваа сезона 2019-та ќе настапува за...

Повеќе
Страна 1 од 7 127

Последни вести