понеделник, јануари 27, 2020

Санкање: Срушени рекорди и големи возбудувања на Европскиот шампионат во машка конкуренција

Европското првенство во санкање, оваа година, се оддржа во Лилехамер. На денешната програма беше индивидуалното натпреварување во машка конкуренција. Во...

Повеќе
Страна 1 од 137 12137

#РАКОМЕТ

#ИНТЕРВЈУ