Гледајте ги натпреварите на кадетските репрезентации на Македонија (линкови)

Ракометната федерација на Македонија во период од 10–ти до 13–ти Декември 2019 година ќе организира меѓународен ракометен турнир за ракометари родени 2002/2003 година и...

Повеќе

(Видео) Најинтересните моменти од победата на Вардар против Татран

Eвропскиoт ракометен првак Вардар во СЕХА-лигата успеа да слави над Татран Прешов со 28-26 (полувреме 13-17). Најдобри кај победникот беа Шишкарев, Чупиќ и Атман...

Повеќе
Страна 1 од 1982 121.982

Последни вести